День Героїв Небесної Сотні

Подвиг Героїв Небесної Сотні надихнув на боротьбу з російською агресією сотні тисяч українців.  Ми горді з того, що і наші сколівчани зробили мужній крок до самопожертви.  І, схиляючи голови, віддаємо  глибоку шану всім, хто поклав своє життя за свободу рідної землі.

15:11 20.02.2021

Профстандарт для вчителя 2021 - що каже МОН

Важливе повідомлення від МОН! Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства затвердило професійний стандарт за такими вчительськими професіями:

14:27 12.01.2021

Організація роботи КУ «Сколівський ІРЦ» в період локдауну, запровадженого з 8 по 25 січня 2021 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» встановлено карантин на території України з 19 грудня 2020 р. до 28 лютого 2021 року. Відповідно до рекомендаційного листа № 1/9-692 від 15 грудня 2020 року щодо запровадження невідкладних заходів, спрямованих на належну організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти у дистанційній формі. Згідно пункту 3 Постанови № 1236. Відповідно до частини 4 статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», комунальна установа працюватиме в наступному режимі:

17:24 06.01.2021

Доступність - це важливо

Актуальність проекту  полягала у створенні належних санітарно-гігієнічних умов перебування осіб з інвалідністю в комунальній установі «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр» Сколівської районної ради Львівської області та запровадженні універсального дизайну. Універсальний дизайн або «дизайн для всіх» – концепція, що передбачає створення середовища таким чином, щоб ним могли користуватися найбільш широке коло людей. Універсальний дизайн – це дизайн усіх речей, в центрі уваги якого знаходиться людина і який враховує потреби кожного.

17:44 30.12.2020

Інклюзивний майданчик для особливих дітей у м. Дрогобич

Завдяки активній громаді на вулиці Михайла Грушевського у м. Дрогобичі вдалося облаштувати інклюзивний майданчик для особливих діток. Інклюзивний майданчик – це простір для всіх в усіх сенсах. Це місце, де комфортно почуваються всі.

18:33 17.12.2020

Можливості бувають обмежені… а наше серце щире та безмежне

Особа з особливими освітніми потребами – особа, яка потребує додаткової постійної чи тимчасової підтримки в освітньому процесі з метою забезпечення її права на освіту, сприяння розвитку особистості, поліпшення стану здоров'я та якості життя, підвищення рівня участі у житті громади.

18:23 14.12.2020

Забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами Сколівщини формуванням життєвих компетенцій шляхом створення умов повноцінного функціонування КУ «Сколівський ІРЦ»

Сьогодні, 14 грудня 2020 року, виповнюється 3 роки з моменту створення КУ «Сколівський ІРЦ». Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що утворилася з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

14:55 14.12.2020