Об’єднані спільною справою: міст життя
Сьогодні до нас завітали люди, які справили на нас неймовірні враження, якими ми дуже хочемо з вами поділитися. Це - Едвард Уейн Молодший (Edward Wayne Jr.) і Тетяна Трічковіч (Tatjana Trickovic). Едвард є засновником і директором The Bridge of Life. Едвард виріс у Х’юстоні, штат Техас, і більше 30 років працював генеральним директором приватної корпорації, яка виробляла клапани для нафтохімічної промисловості. Цей бізнес було продано наприкінці 90-х, і Ед вирішив присвятити свій час і гроші гуманітарній діяльності, яка принесе користь дітям у критичних умовах.21:55 30.04.2024