A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальна установа «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр»
Сколівської районної ради Львівської області

Новини

Наш унікальний мобільний інклюзивно-ресурсний центр

Кількість осіб, що потребують психолого-педагогічної допомоги, підтримки та супроводу постійно зростає. Це зумовлює створення абсолютно нової моделі надання комплексної психолого-педагогічної допомоги, що сприятиме реалізації ефективної адаптації, реабілітації та соціалізації осіб з особливими потребами в умовах сучасного суспільства.

19:30 10.12.2019

Доторкнутися до краси можна лише серцем

14 листопада 2019 року у дошкільному навчальному закладі с.Козьова  пройшов семінар на тему «До краси можна доторкнутися лише серцем». Присутні на семінарі, а це - директори дошкільних навчальних закладів,  фахівці ІРЦ, методисти відділу освіти, мали можливість переглянути інтегроване заняття у середній групі «Здоров’я дітей сьогодні – це здоров’я нації в майбутньому» (вихователь  Ватагович Андріана Іванівна) та заняття з ознайомлення дітей з природним довкіллям на тему «Природа нам як рідний дім» (вихователь Заброварна Галина Василівна).

20:23 14.11.2019

Повноваження та зміст діяльності КУ «Сколівський ІРЦ»

     Кількість осіб, що потребують психолого-педагогічної допомоги, підтримки та супроводу постійно зростає. Це зумовлює створення абсолютно нової моделі надання комплексної психолого-педагогічної допомоги, що сприятиме реалізації ефективної адаптації, реабілітації та соціалізації осіб з особливими потребами в умовах сучасного суспільства. Визнання інклюзії як ключової передумови для забезпечення права на освіту активізувалось впродовж останніх років і закріплене в Конвенції про права осіб з інвалідністю – першому обов’язковому для всіх держав документі, що містить концепцію інклюзивної освіти. Інклюзивна освіта має пріоритетне значення для забезпечення якісної освіти усіх дітей, у тому числі дітей з особливими освітніми потребами, а також для побудови інклюзивного суспільства. Інклюзивне навчання слід розуміти як:

18:10 06.11.2019

Визначення об’єктивних факторів та сфер розвитку дитини

    Півтисячі українських інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) отримали доступ до п’яти всесвітньо визнаних та адаптованих методик для діагностики дітей з особливими освітніми потребами. Нові методики, якщо правильно ними користуватися, дають повну картину про сильні і слабкі сторони дитини, її освітні потреби.  Практичні психологи КУ «Сколівський ІРЦ» пройшли інтенсив для користувачів по роботі з комплектом діагностичних методик для ІРЦ,  успішно склали іспит  та отримали сертифікати. Отримання сертифікату дає право на користування комплектами методик для діагностики дітей з особливими освітніми потребами.

16:16 25.10.2019

Сьогодні, 22 жовтня, відзначають Всесвітній день людей з вадами мовлення, що має на меті акцентувати увагу на проблемі людей із мовленнєвими порушеннями для підтримки їх у суспільстві

 Варто пам’ятати, що мовлення – це основа людського розуму, від якого залежить засвоєння інформації, налагодження соціальних контактів. Найбільш часто мовні розлади проявляються в дитячому віці. До важких форм патологій мовленнєвої організації відносять деякі види заїкання, дизартрія, алалія. Більшість порушень у мовленні можна виправити за умови вчасного звернення до логопеда. 

19:50 22.10.2019

Збереження природних ресурсів заради майбутнього

      Енергозбереження - основний рушійний фактор модернізації основних фондів в комунальному господарстві. Проблеми енергозбереження на етапі розбудови вітчизняної економіки та забезпечення сталого розвитку є пріоритетними. Протягом останніх років перевага надається заходам інноваційного енергозбереження з високою капіталоємністю і значними строками окупності. Це, насамперед, встановлення енергозберігаючих вікон, що призводить до економії енергоресурсів, поліпшення естетичного вигляду, створює відповідний температурний режим в приміщеннях.

20:46 15.10.2019

В інклюзивно-ресурсному центрі сьогодні...

До нашого ІРЦ завітали студенти Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, студент та фітнес-тренер спортивного клубу з Чехії (м. Прага). Одним із пріоритетних питань їх відвідування – інклюзивне навчання як один із основних напрямів реформування системи освіти в багатьох країнах світу, метою якого є реалізація права на освіту осіб з особливими освітніми потребами без дискримінації.

19:32 02.09.2019

Як батькам подати заяву до ІРЦ

В Україні запустили портал інклюзивної освіти, з допомогою якого батьки можуть подати заяву до інклюзивно-ресурсного центру онлайн. 

20:33 14.08.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора