A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр»
Сколівської міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

З турботою про дітей з особливими освітніми потребами

Шановний Володимире Мироновичу! Комунальна установа «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр» щиро вдячна Вам за  фінансову допомогу для здійснення вкрай необхідної заміни дверей у приміщеннях центру, оскільки  виникала проблема у створенні відповідного мікроклімату та комфортних умов перебування дітей з особливими освітніми потребами. Очолювана Вами громада постійно надає допомогу в розв'язанні соціально значущих проблем та створенні умов для якісного надання послуг дітям з особливими освітніми потребами в нашій установі.

13:16 25.11.2020

Організація освітнього процесу здобувачів освіти з особливими освітніми потребами у закладі професійної освіти

Державний навчальний заклад «Меденицький професійний ліцей» під керівництвом директора Василя Степановича Лужецького - це команда відданих своїй справі людей, яких поєднують спільні інтереси та бажання досягти  більшого, якіснішого, більш прогресивного результату в найкоротший проміжок часу з фокусом на довгострокову перспективу. В навчальному закладі організоване та активно впроваджується  інклюзивне навчання для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами. Освітні послуги надаються із застосуванням особистісно орієнтованих методів навчання та з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності. Організація освітнього процесу здобувачів освіти з особливими освітніми потребами у закладі професійної освіти передбачає:

22:24 18.11.2020

Ефективна співпраця у системі інклюзивної освіти

Інклюзивне навчання дітей з особливими освітніми потребами є технологічно складним педагогічним процесом і потребує злагодженої роботи всієї команди супроводу дитини. Питання способів ефективної взаємодії  педагогів, психолога, медиків, фахівців з надання  корекційно-розвиткових послуг і батьків дитини з ООП  було розглянуто на зустрічі за «круглим столом» на базі Ялинкуватського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Гриців В.Я.), активними учасниками  якої стали  спеціалісти КУ «Сколівський ІРЦ»: директор Диміцька Н.Б., вчитель-дефектолог Готиш Я.І., а також лікар психіатр дитячий Гаїна О.В., директор Либохорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Кирейто В.М., практичний психолог Либохорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів та методист психологічної служби закладів освіти Славської селищної ради Озінковська В.О.  На зустріч були запрошені батьки дітей з особливими освітніми потребами, які є повноправними учасниками команди супроводу дитини, а тому можуть вносити корективи в Індивідуальну програму розвитку своєї дитини, наприклад, впливати на вибір педагогами оптимальних форм і методів навчання.

18:51 18.11.2020

Профорієнтація та профреабілітація осіб з особливими потребами

Настановча нарада про науково-методичні засади формування професійної компетенції осіб з особливими освітніми потребами відбулася сьогодні, 25.09.2020р., в режимі ZOOM-конференції. Проводила зустріч доктор психологічних наук, професор Катерина Островська - завідувач кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти ЛНУ ім. І. Франка, голова українського осередку Товариства «Родина Кольпінга» за участі головного спеціаліста департаменту освіти і науки Львівської ОДА Васюник Марії Іванівни, фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, представників професійних (професійно-технічних) училищ, ліцеїв Львівщини та зацікавлених батьків. Головне питання наради - експеримент з побудови маршрутів для дітей з ООП, їх працевлаштування, метою якого була перевірка організаційно-педагогічних умов для інклюзивного навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Цікаво було дізнатись про діяльність кафедри спеціальноі освіти та соціальноі роботи спільно з громадською організацією «Родина Кольпінга»,  а саме: проведення міжнародних семінарів з допомоги дітям з аутизмом, організацію курсів підвищення кваліфікації, та, що найбільше вразило, організація діяльності міні-друкарні та автомайстерні для проходження практики і можливості подальшого працевлаштування дітей з особливими освітніми потребами після здобуття професійної освіти.

16:52 25.09.2020

ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Міністерство освіти і науки України розробило інструктивно-методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у школах на 2020/2021 навчальний рік. Зокрема, визначено пріоритети роботи інклюзивно-ресурсних центрів та організації інклюзивного навчання в регіонах, що потраплять до “червоної” зони епідемічної небезпеки. Рекомендації оприлюднено на сайті МОН. 

19:10 02.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора