A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр»
Сколівської міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Інформаційний посібник для вчителів закладів загальної середньої освіти

ПОСІБНИК «ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ: Інформаційний посібник для вчителів закладів загальної середньої освіти» Посібник буде корисним не лише для вчителів, але і асистентів, психологів, інших працівників шкіл, які задіяні у процесі організації інклюзивного навчання. Завдяки даному посібнику вчителі можуть дізнатися про сутність, принципи, переваги інклюзивного навчання, про соціальну модель розуміння інвалідності. Дана публікація надасть знання щодо досвіду Сполучених штатів Америки та інших країн у впровадженні інклюзивного навчання, щодо особливостей організації освітнього процесу та ін. Окрім цього, у посібнику також розглядаються інструменти онлайн освіти, які допоможуть краще зорієнтуватися у темі. Завантажити публікацію можливо за посиланням: ПОСІБНИК «ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ

15:59 27.08.2020

ВИМОГИ МОЗ ЩОДО НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Вхід до закладу освіти і пересування по ньому будуть можливі лише у масці або респіраторі, однак учні 1-4 класів зможуть знаходитись у школі без них. Водночас у регіонах із “помаранчевим” рівнем епідемічної небезпеки педагогам під час занять рекомендовано використовувати захисні щитки. Відповідні вимоги до протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину оприлюднено на сайті МОЗ. 

20:36 25.08.2020

Заклади професійної освіти зможуть приймати документи та зараховувати вступників до 1 листопада

ВСТУПНУ КАМПАНІЮ ДО ЗАКЛАДІВ ПРОФОСВІТИ ПРОДОВЖЕНО ДО 1-ГО ЛИСТОПАДА Однією із новацій цьогорічної кампанії є те, що вступники можуть подавати копії документів у кілька закладів одночасно. А далі, визначившись із закладом і професією, подавати оригінали.

22:25 18.08.2020

Сьогодні День народження Олега Ушневича, Героя Небесної Сотні

НЕБЕСНА СОТНЯ – АНГЕЛИ, ЯКІ ТРИМАЮТЬ УКРАЇНСЬКЕ НЕБО. Подвиг Героїв Небесної Сотні надихнув на боротьбу з російською агресією сотні тисяч українців. І ми схиляємо голови, віддаючи глибоку шану всім, хто поклав своє життя за свободу рідної землі. Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України!

12:07 20.06.2020

Онлайн – конференція на тему «Особливості проведення моніторингового дослідження рівня результативності навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами в сучасних умовах»

За ініціативи працівників психологічної служби закладів освіти Сколівського району та з метою поглиблення співпраці зі спеціалістами КУ «Сколівський ІРЦ», сьогодні,  06 травня 2020 року, відбулася онлайн – конференція на тему «Особливості проведення моніторингового дослідження рівня результативності навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами в сучасних умовах» за допомогою сервісу для проведення відео-конференцій і дистанційного  навчання  Zoom.  Розглядалося багато важливих питань, зокрема, цікавими темами до обговорення та аналізу були: «Сексуальне виховання особливих дітей», «Позитивний вплив середовища та формування поведінки гіперактивної дитини».

21:36 06.05.2020

Інформаційна підтримка для педагогів, які працюють в інклюзивних класах/групах та батьків дітей з особливими освітніми потребами під час карантину

Зв’язок з командою психолого-педагогічного супроводу дитини, а саме: онлайн-зв’язок для отримання консультації та рекомендацій щодо організації навчання вдома. Наказ Міністерства освіти і науки України № 609 від 08 червня 2018 р. «Про затвердження примірного положення про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладі загальної середньої та дошкільної освіти».

15:24 26.04.2020

Онлайн-зустріч із завідувачами закладів дошкільної освіти, практичними психологами, асистентами вихователів, вихователями та батьками вихованців закладів дошкільної освіти Сколівщини

Сьогодні, 24.04.2020 року, відбулася онлайн-зустріч за допомогою сервісу для проведення відео-конференцій і дистанційного  навчання  Zoom із завідувачами закладів дошкільної освіти, практичними психологами, асистентами вихователів, вихователями та батьками вихованців ЗДО Сколівщини. На зустрічі обговорювалися нові умови праці, нові виклики, які спонукали усіх нас освоїти нові технології спілкування, адже віддалена робота сьогодні стала не просто трендом, а й життєвою необхідністю. Заплановано  подальше проведення заходів професійного розвитку, спільних семінарів, нарад, засідань з проблем розвитку інклюзивного навчання, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг дітям з ООП та реалізацією за домовленістю інших спільних дій, спрямованих на поглиблення співпраці.

23:13 24.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора