Newmero - інноваційний спосіб вивчення чисел та основ математичних дій – відтепер в ІРЦ

Дата: 20.02.2024 20:01

Висловлюємо щиру вдячність благодійній організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ДІТИ ПЕРЕМОГИ“», від якої ми сьогодні отримали в подарунок методику Newmero. Ця легка ігрова форма навчання дає швидкі успіхи і мотивує до нових знань. Адже розуміння і знання основ математики ефективно приходить до дітей, коли вони самостійно відчувають і пізнають числа. Діти стають творцями чисел і з допомогою Newmero опановують систему числення. Саме це і є в основі методики Newmero - через тактильний, ігровий, фізичний досвід донести розуміння системи числення. Займаючись із Newmero, ми допоможемо дітям розвинути навики лічби та зрозуміти і полюбити математику. Заняття успішно сприймаються дітьми з абсолютно різними темпераментами та інтересами. І в усіх випадках приносять корисні знання в легкій ігровій формі. З Newmero діти пірнають у світ математики і з легкістю розуміють склад числа, що значно ефективніше і простіше, ніж просто бачити написані на папері числа. Тактильні особливості пластин Newmero дають великий арсенал можливостей для проведення занять і в системі інклюзивної освіти. Адже саме з Newmero навіть до математики можна доторкнутись.