Навчання для фахівців з фізичної реабілітації інклюзивно-ресурсних центрів Львівщини

Дата: 15.04.2024 17:11

Нещодавно, у Львові, на базі комунальної установи змішаного типу «Львівський міський центр соціальних послуг та реабілітації «Джерело» за ініціативою департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації проведено навчання для фахівців з фізичної реабілітації інклюзивно-ресурсних центрів області на тему «Класифікація великих моторних функцій та підбір допоміжних засобів для мобільності («GMFCS»)».

Мета навчання:

• Ознайомити фахівців з класифікацією великих моторних функцій (GMFCS);
  • Навчити підбирати допоміжні засоби для мобільності відповідно до потреб дітей з різними моторними порушеннями;
  • Підвищити рівень кваліфікації фахівців з фізичної реабілітації інклюзивно-ресурсних центрів.

У програмі навчання:

• Теоретична частина:
    • Вступ до GMFCS;
    • Рівні GMFCS;
    • Використання GMFCS в практиці;
    • Підбір допоміжних засобів для мобільності.
  • Практична частина:
    • Відпрацювання навичок оцінки моторних функцій дітей;
    • Підбір допоміжних засобів для мобільності.

Навчання провели:

• Марина ГЛУХОЦЬКА, керівник відділення Раннього тручання, фахівчиня з фізичної реабілітації, ерготерапевт;
  • Юлія ТЕРЕЩАК, фахівчиня з фізичної реабілітації.

Учасники навчання відзначили високий рівень організації та змістовність заходу.

За результатами навчання фахівці отримали:

• Теоретичні знання з класифікації GMFCS;
  • Практичні навички оцінки моторних функцій дітей;
  • Навички підбору допоміжних засобів для мобільності.

Отримані знання та навички допоможуть фахівцям з фізичної реабілітації інклюзивно-ресурсних центрів більш ефективно працювати з дітьми, які мають моторні порушення.

Фахівці інклюзивно-ресурсних центрів Львівщини висловлюють щиру подяку Олегу ПАСЦІ – директору департаменту освіти і науки Львівськї обласної державної адміністрації та Марії ВАСЮНИК-КУЛІЄВІЙ – головному спеціалісту за огранізацію навчань, а Марині ГЛУХОЦЬКІЙ та Юлії ТЕРЕЩАК за проведення навчального заходу. Ваша самовіддана праця та високий професіоналізм сприяють покращенню якості надання реабілітаційної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

Сподіваємося на подальшу співпрацю!