A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр»
Сколівської міської ради

Розвиток методів психологічної допомоги в інклюзивно-ресурсних центрах Львівщини: підсумки 2023 та перспективи 2024

Дата: 29.12.2023 15:27
Кількість переглядів: 182

Професійна спільнота практичних психологів інклюзивно-ресурсних центрів Львівщини провела робочу онлайн-зустріч, підсумувавши роботу за  2023 рік. Учасники визначили, що ключовим напрямком залишається покращення навичок у галузі психологічної допомоги, діагностики та супроводу.

     Одним із головних досягнень у 2023 році є успішне проведення навчань, спрямованих на підвищення кваліфікації фахівців. Учасники наголосили на важливості постійного оновлення знань саме у теперішньому соціальному середовищі, яке надто швидко змінюється.

     Основні завдання на наступний рік включають не лише продовження освітніх програм, але й збагачення практичним досвідом через взаємний обмін кейсами та ефективні підходи до психологічної роботи.

  Спільнота спланувала регулярні очні зустрічі, де фахівці матимуть можливість обговорити та обмінятися досвідом. Ці зустрічі сприятимуть формуванню ще тісніших зв'язків між учасниками та сприятимуть вирішенню актуальних завдань у сфері психологічної підтримки. З таким планом розвитку професійна спільнота готується до нових викликів 2024 року, утверджуючи свою роль у зміцненні психологічного благополуччя.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора