Висловлюємо щиру подяку

Дата: 21.11.2023 15:16

Висловлюємо щиру подяку директору Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олегу ПАСЦІ, головному спеціалісту ДОН ЛОДА Марії ВАСЮНИК-КУЛІЄВІЙ, Сколівському міському голові Миколі РОМАНИШИНУ, начальнику фінансового відділу Сколівської міської ради Сергію ТРІШКІНУ, начальниці відділу освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради Ірині ПЕТРУХІНІЙ та головному бухгалтеру Надії ФЕДЬКОВИЧ за оновлення матеріально-технічної бази комунальної установи  «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр» Сколівської міської ради на умовах співфінансування.

За виділені кошти закуплено:

•  Бланки до діагностичних методик:

- WISC-IV ( стандартизована методика для вимірювання інтелекту у дітей віком від 6 до 16 років);

- LEITER-3  (Міжнародна шкала продуктивності Лейтера) – методика, що дозволяє оцінити невербальний інтелект і функціонування нейропсихологічних процесів, що лежать в його основі;

- PEP-3 («Психоосвітній профіль: індивідуалізоване психоосвітнє оцінювання дітей із розладами аутистичного спектра за методикою ТЕАССН» (РЕР-3) – методика, що дозволяє оцінити сукупність нерівномірно представлених сильних і слабких з погляду навчання сторін дитини, характерних для розладів аутистичного спектра та пов’язаних із ним порушень розвитку.

• Комп’ютер.
  • Багатофункціональний пристрій для друку.