A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр»
Сколівської міської ради

Відбувся семінар для асистентів учителів та практичних психологів ЗЗСО Сколівського району

Дата: 14.03.2019 15:11
Кількість переглядів: 1305

Фото без опису

    Сьогодні, 14.03.2019 року, в приміщенні актового залу КУ «Сколівська ЦРЛ» відбувся семінар для асистентів учителів та практичних психологів на тему: «Підсумок результатів проведення моніторингового дослідження результативності навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами в ЗЗСО Сколівського району».

Фото без опису

      Вчитель-дефектолог Готиш Ярослав Іванович розпочав семінар  привітанням  з Днем українського добровольця на честь мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав життя за незалежність України.

Фото без опису

    Начальник відділу освіти Сколівської РДА Урдей О. І. наголосила на важливості впровадження інтерактивних процесів, а саме про формування у педагогічних працівників ставлення до інклюзії як до закономірного та прогресивного етапу в розвитку системи освіти.

   Директор КУ «Сколівський ІРЦ» Диміцька Н. Б. розповіла про підсумки результатів проведення моніторингового дослідження результативності навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами в ЗЗСО Сколівщини.

Фото без опису

   Вчитель-логопед Худзей Л. І. ознайомила зі станом  роботи асистентів учителів та педагогів, які проводять корекційно-розвиткові заняття, та повідомила про  перспективи розвитку інклюзивної освіти Сколівщини.

    Практичні психологи Сявавко Х. І. та Малькович І. С. подали презентацію роботи на тему: «Психолого-педагогічний супровід для дітей з особливими освітніми потребами в ЗЗСО».

Фото без опису

    Вчитель-логопед Підгородецька Н. О. запропонувала створити команди професійної підтримки фахівців з метою обговорення своєї практики роботи та обміну досвідом.

     У заході взяли участь 59 педагогічних працівників Сколівщини. У ході роботи семінару було обговорено ряд проблем і пропозицій щодо створення оптимальних підходів та стратегій, які мінімізують ризики помилок і неоптимальних рішень, а також сприяють максимальній продуктивності праці фахівців, які надають систему освітніх послуг учням з особливими освітніми потребами.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора