Мобільний ігровий простір Мальтійської служби допомоги: яскравий оазис в умовах війни

Дата: 11.09.2024 14:58

Фото без описуНещодавно у м.Сколе відбулася зустріч дітей з особливими освітніми потребами, їх батьками та фахівцями Мальтійської служби допомоги. В інтеграційному домі для молоді та дітей ім.І.Павла ІІ розгорнув свою роботу мобільний ігровий простір. Організатором зустрічі була комунальна установа «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр» Сколівської міської ради. На зустріч прибуло більше півсотні  осіб з трьох територіальних громад: Сколівської, Славської та Козівської. Окрема вдячність начальниці відділу освіти, культури та спорту Славської територіальної громади Ользі КОРЕНЕВИЧ за наданий транспорт для довезення дітей зі Славської громади.

Фото без описуМобільний ігровий простір – це неймовірний проєкт, започаткований Мальтійською службою допомоги в Україні, який приносить радість та емоційну підтримку дітям, особливо в умовах війни. Цей мобільний оазис, що подорожує різними регіонами України, надає дітям можливість відволіктися від повсякденних турбот, пограти, поспілкуватися та відчути себе в безпеці.

Фото без описуЧому цей проєкт важливий?

Емоційне розвантаження: ігри та розваги допомагають дітям вивільнити накопичену напругу та стрес, пов’язані з війною.

Соціалізація: мобільний ігровий простір створює безпечний простір для спілкування та нових знайомств, особливо для дітей, які були вимушені покинути свої домівки.

Розвиток: різноманітні ігри та активності сприяють розвитку уяви, креативності та соціальних навичок дітей.

Фото без описуЩо відбувалося в мобільному ігровому просторі?

Різноманітні ігри та активності: від рухливих ігор до творчих майстер-класів; кожна дитина могла знайти собі заняття до душі.

Фото без описуАрт-терапія: за допомогою малювання, ліплення та інших творчих технік діти могли виразити свої емоції та переживання.

Спілкування з ровесниками: діти мали можливість познайомитися з новими друзями та провести час у компанії однолітків.