Робоча зустріч з питань інклюзивної освіти

Дата: 10.01.2022 19:39

10 січня 2022 року в приміщенні КЗ «Публічно-шкільна бібліотека» Славської селищної ради відбулася нарада директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Славської ТГ за участі директора КУ «Сколівський ІРЦ» Наталії Диміцької, начальника відділу освіти, культури та спорту Ольги Кореневич, головного спеціаліста відділу освіти, культури і спорту Галини Плечій, відповідальної за інклюзивне навчання в освітніх закладах Славської ТГ Валентини Озінковської. На нараді  обговорювались  актуальні питання щодо визначення рівнів підтримки для дітей з ООП, які здобувають освіту в інклюзивних класах/дошкільних групах, особливості визначення І рівня підтримки для осіб, які мають незначні труднощі в освітньому процесі. Наталія Диміцька проконсультувала керівників закладів освіти щодо інструкції системи автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів, підготовки необхідної документації для засідання Команд психолого-педагогічного супроводу щодо визначення рівнів підтримки, а також виокремила питання подовження навчання дітей з ООП в кожній освітній ланці, труднощів у взаємодії команди супроводу з батьками.