Надання комплексної психолого-педагогічної допомоги в умовах адаптивного карантину

Дата: 27.07.2020 19:00

З метою недопущення епідускладнень, керуючись Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», працівники КУ «Сколівський ІРЦ» в повному складі пройшли тестування на виявлення COVID-19 методом ІФА-діагностики. Результати тестів - від’ємні. 14.07.2020 року на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ і НС  дозволили роботу інклюзивно-ресурсних центрів, 23.07.2020 року Сколівською районною комісією з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 надано дозвіл здійснювати комплексну оцінку потреб дитини стаціонарно, здійснюючи виїзди мобільного інклюзивно-ресурсного центру. Мобільний ІРЦ виготовлений за спеціальним замовленням і з таким функціоналом є одним з перших в Україні. Обладнаний усіма необхідними корекційно-розвивальними технологіями та інструментами: спеціальною платформою для заїзду дітей на інвалідних візках, дидактичними матеріалами для роботи з дітьми тощо.

Зважаючи на епідситуацію, мобільний ІРЦ працює в такому режимі:

• комплексна оцінка потреб дитини здійснюється  згідно з попереднім записом;
  • супроводжувати дитину для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки може лише один з батьків (опікунів);
  • батьки мають надати письмову згоду щодо дотримання правил відвідування мобільного інклюзивно-ресурсного центру;
  • батьки та супроводжуючі особи повинні перебувати в мобільному ІРЦ в бахілах, одягнуті в респіратори або захисні маски так, щоб були прикриті ніс та рот;
  • працівник ІРЦ здійснює температурний скринінг дитині та супроводжуючій особі;
  • особи, які матимуть найменші ознаки захворювання (підвищеної температури більше 37,2),  до роботи мобільного ІРЦ не допускатимуться. Їм надаватиметься рекомендація щодо звернення до сімейного лікаря;
  • не можна приносити з дому власні іграшки та інші предмети;
  • обробка та дезінфекція мобільного ІРЦ та діагностичного інструментарію проводиться згідно вимог.