Профорієнтація та профреабілітація осіб з особливими потребами

Дата: 25.09.2020 16:52

Настановча нарада про науково-методичні засади формування професійної компетенції осіб з особливими освітніми потребами відбулася сьогодні, 25.09.2020р., в режимі ZOOM-конференції. Проводила зустріч доктор психологічних наук, професор Катерина Островська - завідувач кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти ЛНУ ім. І. Франка, голова українського осередку Товариства «Родина Кольпінга» за участі головного спеціаліста департаменту освіти і науки Львівської ОДА Васюник Марії Іванівни, фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, представників професійних (професійно-технічних) училищ, ліцеїв Львівщини та зацікавлених батьків. Головне питання наради - експеримент з побудови маршрутів для дітей з ООП, їх працевлаштування, метою якого була перевірка організаційно-педагогічних умов для інклюзивного навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Цікаво було дізнатись про діяльність кафедри спеціальноі освіти та соціальноі роботи спільно з громадською організацією «Родина Кольпінга»,  а саме: проведення міжнародних семінарів з допомоги дітям з аутизмом, організацію курсів підвищення кваліфікації, та, що найбільше вразило, організація діяльності міні-друкарні та автомайстерні для проходження практики і можливості подальшого працевлаштування дітей з особливими освітніми потребами після здобуття професійної освіти.