З турботою про дітей з особливими освітніми потребами

Дата: 25.11.2020 13:16

Шановний Володимире Мироновичу! Комунальна установа «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр» щиро вдячна Вам за  фінансову допомогу для здійснення вкрай необхідної заміни дверей у приміщеннях центру, оскільки  виникала проблема у створенні відповідного мікроклімату та комфортних умов перебування дітей з особливими освітніми потребами. Очолювана Вами громада постійно надає допомогу в розв'язанні соціально значущих проблем та створенні умов для якісного надання послуг дітям з особливими освітніми потребами в нашій установі.

Поділитися теплом своєї душі саме з особливими  дітьми,  створити для них умови, побачити в їх оченятах вогник добра і віри у надію – є безцінним внеском.

Ми раді, що в обличчі Славської ОТГ знайшли чуйних, небайдужих,  дивовижних людей, які дають нам можливість плідно працювати, а нашим дітям відчувати себе люблячими і повноцінними членами суспільства.