МОН винесло на обговорення зміни щодо строку навчання дітей з особливими освітніми потребами

Дата: 08.03.2019 12:57

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення зміни до постанови уряду щодо строку навчання дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітніх навчальних закладах.

Відповідний документ опублікували на сайті МОН.

"Проект акта підготовлено з метою врегулювання строків навчання осіб з особливими освітніми потребами, а також здійснення практичних кроків з реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки", – зазначено в пояснювальній записці до проекту постанови.

Проект акта усуває невідповідність між термінологією закону "Про освіту" та чинною постановою. Детально ознайомитись із змінами можна у документі за посиланням: http://nus.org.ua/news/mon-vyneslo-na-obgovorennya-zminy-shhodo-stroku-navchannya-ditej-z-osoblyvymy-osvitnimy-potrebamy/?fbclid=IwAR2v6fZjK3ZX_IkxPYKLipqUmEBlvA4gx050Iy7-Zq6xJDsORZmP1xw8A4M